![Είμαστε έτοιμοι για μια αντισυστημική και εθνικά ισχυρή αντιπολίτευση](https://spartiates.gr/wp-content/uploads/2023/06/maxresdefault-768x432-1-750x432.jpg)
O εκπρόσωπος τύπου από το κόμμα “Σπαρτιάτες”, νομικός Χάρης Κατσιβαρδάς σχολιάζει το πρόσφατο εκλογικό αποτέλεσμα και κάνει μια πρώτη προσέγγιση αναφορικά με την “επόμενη ημέρα”.
Οι «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» είναι ο πολιτικός φορέας της αναγεννημένης Εθνικής Πατριωτικής Δεξιάς, που μέσα από το πολίτευμα της Κοινοβουλευτικής Δημοκρατίας αγωνίζεται για την ισονομία και την ισοτιμία όλων των Ελλήνων πολιτών.
O εκπρόσωπος τύπου από το κόμμα “Σπαρτιάτες”, νομικός Χάρης Κατσιβαρδάς σχολιάζει το πρόσφατο εκλογικό αποτέλεσμα και κάνει μια πρώτη προσέγγιση αναφορικά με την “επόμενη ημέρα”.
Copyright © ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ 2023.