![«Με το Δόρυ και την Πένα» – Η τηλεοπτική εκπομπή του Πολιτικού Φορέα «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» 03/03/2024 στις 18:00 στο YouTube (Επίσημη Σελίδα)](https://spartiates.gr/wp-content/uploads/2024/03/banner-me-to-dory-kai-tin-pena-03-03-2024.jpg)
Οι «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» έχουν απόλυτη συνείδηση του ρόλου τους και βαθύ αίσθημα ευθύνης απέναντι στο Έθνος μας που δοκιμάζεται.
Την Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 στις 18:00 και κάθε εβδομάδα στο YouTube («ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» Επίσημη Σελίδα) -χωρίς τη φίμωση και τα fake news το συστημικών ΜΜΕ- θα μεταδίδουμε στον Ελληνισμό το μήνυμα της μελλοντικής αναγέννησης του Έθνους και θα ενισχύουμε το σάλπισμα νίκης του Πολιτικού Φορέα μας.
«Με το Δόρυ και την Πένα» – Η τηλεοπτική εκπομπή του Πολιτικού Κόμματος «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» που παρουσιάζει η δημοσιογράφος και Εκπρόσωπος Τύπου, Κορίνα Τριανταφύλλου.