![«Με το Δόρυ και την Πένα» – Η τηλεοπτική εκπομπή του Πολιτικού Φορέα «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» στο Kontra Channel 18/02/2024 στις 18:00](https://spartiates.gr/wp-content/uploads/2024/02/me-to-dory-kai-tin-pena-1-564x465.png)
Οι «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» έχουν απόλυτη συνείδηση του ρόλου τους και βαθύ αίσθημα ευθύνης απέναντι στο Έθνος μας που δοκιμάζεται.
Από την Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 στις 18:00 και κάθε εβδομάδα στο Kontra Channel -χωρίς τη φίμωση και τα fake news το συστημικών ΜΜΕ- θα μεταδίδουμε στον Ελληνισμό το μήνυμα της μελλοντικής αναγέννησης του Έθνους και θα ενισχύουμε το σάλπισμα νίκης του Πολιτικού Φορέα μας.
«Με το Δόρυ και την Πένα» – Η τηλεοπτική εκπομπή του Πολιτικού Κόμματος «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» που παρουσιάζει η δημοσιογράφος και Εκπρόσωπος Τύπου, Κορίνα Τριανταφύλλου.