![«ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ»: Το «ΟΧΙ» μέχρις εσχάτων για τους Γάμους των Ομοφυλόφιλων!](https://spartiates.gr/wp-content/uploads/2024/02/spartiates-fylladio-gamos-omofylofilon-1.jpg)
Το πολιτικό κόμμα «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» ηγείται μιας δυναμικής κινητοποίησης για να μην περάσει ο κατάπτυστος Νόμος για τους γάμους των ομοφυλόφιλων ζευγαριών.
Η υπόθεση γάμου ομοφυλοφίλων και η «τεκνοθεσία» είναι η κερκόπορτα σε ένα δρόμο χωρίς τέρμα, που παίρνει η κυβέρνηση Μητσοτάκη κάτω από την πίεση ενός ισχυρότατου παγκόσμιου λόμπι.
Μήπως πρέπει να σταματήσουμε κάπου αυτή την ιστορία πριν να είναι πολύ αργά;
Οι «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» βρισκόμαστε σε πλήρη ευθυγράμμιση με την απόφαση της Ιεράς Συνόδου της Εκκλησίας της Ελλάδος και του περιεχομένου της Εγκυκλίου της κατά της θέσπισης των γάμων των Ομοφυλοφίλων.
![](https://spartiates.gr/wp-content/uploads/2024/02/Spartiates-oxi-gamoi-omofylofilon-2-724x1024.jpg)
Ουσιαστικά αν επικρατήσουν αυτές οι νεο-ολοκληρωτικές τάσεις, πάμε σε μια πλήρη αλλαγή του τρόπου αναπαραγωγής της ανθρώπινης ζωής, που επικρατεί επί χιλιάδες χρόνια στην πατρίδα μας και πάνω στην οποία βασίζεται όλη η δομή του συναισθηματικού μας κόσμου και ο πολιτισμός μας.
Άραγε πώς θα είναι μια κοινωνία όπου μια τάξη πλούσιων ομοφυλόφιλων θα παράγουν κατά παραγγελία τις διάφορες τάξεις του… θαυμαστού καινούριου κόσμου των μεγάλων τραπεζών και πολυεθνικών;