![«Με το Δόρυ και την Πένα» – Η τηλεοπτική εκπομπή του Πολιτικού Φορέα «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» 25/02/2024 στις 18:00 στο Kontra Channel & στις 19:00 στο YouTube (Επίσημη Σελίδα)](https://spartiates.gr/wp-content/uploads/2024/02/banner-me-to-dory-kai-tin-pena-1.jpg)
Οι «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» έχουν απόλυτη συνείδηση του ρόλου τους και βαθύ αίσθημα ευθύνης απέναντι στο Έθνος μας που δοκιμάζεται.
Την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 στις 18:00 και κάθε εβδομάδα στο Kontra Channel & στο YouTube («ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» Επίσημη Σελίδα) Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 στις 19:00 -χωρίς τη φίμωση και τα fake news το συστημικών ΜΜΕ- θα μεταδίδουμε στον Ελληνισμό το μήνυμα της μελλοντικής αναγέννησης του Έθνους και θα ενισχύουμε το σάλπισμα νίκης του Πολιτικού Φορέα μας.
«Με το Δόρυ και την Πένα» – Η τηλεοπτική εκπομπή του Πολιτικού Κόμματος «ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ» που παρουσιάζει η δημοσιογράφος και Εκπρόσωπος Τύπου, Κορίνα Τριανταφύλλου.